Jan Vávra - Osobní stránky

Global Trance Wave #001

První epizoda pravidelně vysílané radioshow Global Trance Wave. Po zániku Fresh & Juicy vznikli dva projekty - Global Trance Wave (John Waver) a ShowTime (Filip Marak).

Global Trance Wave bude vysílána pravidelně každou třetí středu ve 21:00 CET na rádiu trance.fm. Mixy budou naplněny vždy tím nejlepším, co jsem za poslední měsíc vyposlouchal všemožné mezi hudebními žánry Trance/House/Trouse apod... 

K samotné episodě 001. Úvod se již tradičně nese v pomalejším rytmu s postupnou gradací do uplifting trance na konci setu. Skladbou episody je "El Mar", který mě příjemně překvapil svým svěžím a originální pojetím. Za zmínku stojí předposlední, již skoro klasický track od Androida, který si již (bohužel pro posluchače) užívá skladatelského důchodo. Přesto věřím že se mi s ním ještě podaří něco někdy vytvořit. Poslední track setu je můj "upcoming singl" Redeemer. Kompletní tracklist přikládám níže.

Global Trance Wave 001 - 14-01-2012


Download: 
http://dl.dropbox.com/u/10431993/GTW/GTW001_John_Waver_18_01_2012.mp3

Tracklist:
01.Purple Haze feat. Frederick - Timezone (Original Mix)  02.Suncrusaders - Oceanic (Original Mix)
03.Shogun feat. Melissa Loretta – Lotus ( Original Mix )
04.Fast Distance _ Dimension - El Mar (Dimension Remix) -
05.Orkidea - Unity (Solarstone's Pure Mix)
06.Exostate - Without Warning (Suncatcher Remix)
07.Airborne Angel - Time & Space (Original Mix)
08.Hoyaa pres. Lunar System - On The Edge (Original Mix)
09.Android - STM 064 (Ronny K. Emotion Remix)
10.John Waver - ID (Orignal mix)

 

Vítejte

Mé jméno je Jan Vávra a jsem člověk s mnoha tvůrčími koníčky. Již od dětství jsem byl fascinován tvořením téměř čehokoliv. Ať už to bylo vymýšlení vlastních melodií, textů, vytváření úrovní do starých konzolových či PC her, natáčení, focení, programování textových her a mnoho dalších kreativních aktivit. Bohužel čas je neúprosný a není neomezený, a mé koníčky se tak nakonec ustálily na tom, co zveřejňuji na tomto webu. Primárně se teď zaměřuji na programování v .NET a hudební tvorbou pod aliasem "John Waver".