Jan Vávra - Osobní stránky

Global Trance Wave #004

Pomalu se nám začíná venku vyjasňovat a připravy na letní sezónu jsou v plném proudu, proč si teda neudělat čas na jeden takový setík, který Vás příjemně letně naladí? Ano, tušíte správně, nová episoda Global Trance Wave "is here". Nemeškejte a začněte stahovat setík a mezitím si můžete přečíst níže uvedený popis ... 

Tolik asi ke krátkému propagačnímu introtextu :). Co Váš tedy v této episodě čeká a nemine? Opět zde máme několik tracku od stálic - ať už je to Orjan Nilsen, Ronny K, Armin van Buuren či Tritonal. Moje favorizování některých skladatelu je nepopiratelné, avšak oni si to jistě v mých uší zaslouží. Setík se tentokrát přehoupne do uplifting trance trochu dříve než je tomu zvykem, ale to jest tím že v jarním počasí se urodilo spoustu kvalitního energického trance s krásnými melodiemi. Wave of The Monht jest od  Ralphie B-ho, který má tak již druhý "zařez na pažbe". V této episodě nalezenete hned dva autory, kteří jsou zde zastoupeni hned dvěmi skladbami. Jsou jimi Sebastian Brandt a již zmíněný Ralphie B. Na závěr setu jsem si opět nemohl odpustit track od českého dua tranzLift, kteří občas dokáží příjemně překvapit a vydat velice svižný a povedený upliftng trance. 

Global Trance Wave 004 - 18-04-2012


Download: 
https://dl.dropbox.com/u/10431993/GTW/GTW004_John_Waver_18_04_2012.mp3

Tracklist:
01.Tritonal feat Jeza - I Can Breathe (Tritonal Club mix)
02.Armin Van Buuren & Orjan Nilsen - Belter (Original mix)
03.Ralphie B - Demons are Forever
04.Chapter XJ - Believe (Matt Bukovski Remix)
05.Ralphie B - Icarus [WoTM]
06.Sebastian Brandt - Mana
07.Sebastian Brandt - 450
08.Ronny K. - Harmony Of Nine Water (Original mix)
09.tranzLift vs. AiryBoy - Butterfly (Original mix)
10.Luke Bond ft Emel - Amaze (Original mix)

 

Vítejte

Mé jméno je Jan Vávra a jsem člověk s mnoha tvůrčími koníčky. Již od dětství jsem byl fascinován tvořením téměř čehokoliv. Ať už to bylo vymýšlení vlastních melodií, textů, vytváření úrovní do starých konzolových či PC her, natáčení, focení, programování textových her a mnoho dalších kreativních aktivit. Bohužel čas je neúprosný a není neomezený, a mé koníčky se tak nakonec ustálily na tom, co zveřejňuji na tomto webu. Primárně se teď zaměřuji na programování v .NET a hudební tvorbou pod aliasem "John Waver".