Jan Vávra - Osobní stránky

John Waver - 2013 - New WIP

Po velmi dlouhé době jsem se pustil do skládání hudby. Primárně mě k tomu vedly dva důvody. Za prvé jsem si sestavil nové PC, takže mě již přílišné HW nároky tolik nelimitují jako dříve (díky tomu jsem spoustu projektů nemohl dokončit) a za druhé podzimní až zimní počasí ve mě vyvolalo náhlí zachvěv tvůrčí nálady.
Vniklo tedy pár hrubých nápadů a jeden z nich jsem rozpracoval. Skladbu jsem zaslal do Labelu a očividně se skladba líbí, takže někdy v únoru by měl být oficiální release na sublabelu TAR.
V době všudypřítomných agresivních, smutných až pompezních skladeb seby mohla být tato veselá skladba příjemnou změnou, která by vám mohla zvednout náladu.

 

Vítejte

Mé jméno je Jan Vávra a jsem člověk s mnoha tvůrčími koníčky. Již od dětství jsem byl fascinován tvořením téměř čehokoliv. Ať už to bylo vymýšlení vlastních melodií, textů, vytváření úrovní do starých konzolových či PC her, natáčení, focení, programování textových her a mnoho dalších kreativních aktivit. Bohužel čas je neúprosný a není neomezený, a mé koníčky se tak nakonec ustálily na tom, co zveřejňuji na tomto webu. Primárně se teď zaměřuji na programování v .NET a hudební tvorbou pod aliasem "John Waver".