Jan Vávra - Osobní stránky

John Waver - 2014 - WIP from 2010

Před třemi lety jsem odeslal na svůj youtube kanál video, obsahující přes tucet nedokončených skladeb z roku 2010. Tento rok jsem jich měl na kontě mnohem více - některé skladby se dostaly do velmi pokročilého stádia rozpracování. Jedna z nich byla skladba označená ve zmíněném videu jako ID2. Projekt jsem neotevřel více než dva roky, avšak před týdnem jsem si konečně doinstaloval poslední zbytky patřičného softwarového vybavení k tomu abych mohl v tomto projektu pokračovat. Učinil jsem tak a nyní je skladba téměř hotová.
Jedná se o track s letní atmosférou, BPM je na mě velmi nízké (132) což zvýrazňuje již tak poměrně poklidnou atmosféru skladby. Stále je nutné na projektu pořádně zapracovat, ale věřím že je to na velmi dobré cestě.

 

Vítejte

Mé jméno je Jan Vávra a jsem člověk s mnoha tvůrčími koníčky. Již od dětství jsem byl fascinován tvořením téměř čehokoliv. Ať už to bylo vymýšlení vlastních melodií, textů, vytváření úrovní do starých konzolových či PC her, natáčení, focení, programování textových her a mnoho dalších kreativních aktivit. Bohužel čas je neúprosný a není neomezený, a mé koníčky se tak nakonec ustálily na tom, co zveřejňuji na tomto webu. Primárně se teď zaměřuji na programování v .NET a hudební tvorbou pod aliasem "John Waver".