Jan Vávra - Osobní stránky

Two new preview tracks

Po dlouhé době jsem provedl menší update mého soundcloud účtu, kam sem již téměř dva roky nic neposlal! Rozhodl jsem se zveřejnit dva nejnovější přírůstky v kategorii work in progress. Tentokrát se jedná o dvě skladby ve velice brzkém stádiu vývoje - avšak jejich zvuk a melodie se mi natolik zalíbily, že jsem si řekl, že se o ně podělím. Snad se budou líbit!

První skladba je čistý nabušený uplifting trance hrající v tempu 140 BPM. Zatím jsou udělané jen základní melodické linky. Myslím, že basa se povedla (i když stále trochu moc houpe). Synth, který hraje melodie, je jeden z nejjednodušších, který jsem kdy udělal, ale díky tomu je velice výrazný. Samozřejmě ho neminulo spousta efektování, které ho ve výsledku trochu ozvláštňují.Druhá skladba není ani tak čistý uplifting. Spíše bych ho hezky moderně zařadil do kategorie proglifting, protože má progresivnější basovou linku a výrazný stoupající synth držící melodickou linku ve výšinách.

 

Vítejte

Mé jméno je Jan Vávra a jsem člověk s mnoha tvůrčími koníčky. Již od dětství jsem byl fascinován tvořením téměř čehokoliv. Ať už to bylo vymýšlení vlastních melodií, textů, vytváření úrovní do starých konzolových či PC her, natáčení, focení, programování textových her a mnoho dalších kreativních aktivit. Bohužel čas je neúprosný a není neomezený, a mé koníčky se tak nakonec ustálily na tom, co zveřejňuji na tomto webu. Primárně se teď zaměřuji na programování v .NET a hudební tvorbou pod aliasem "John Waver".