Jan Vávra - Osobní stránky

INSOUND Show 067: Guestmix - John Waver (CZE)

Níže uvádím citaci z webu radia "Senstation Factory", kde se v rámci pravidelné radioshow INSOUND show, také objeví můj guest mix sestavený pouze z tracků z mé produkce. Více již zmíněná citace.

S 67. dílem INSOUND Show nás přivítá velice vydařená produkce tuzemského producenta Johna Wavera. Nicméně se budete moci těšit na opět solidní várku produkce, ve které se zaručeně objeví novinky od projektů Solarstone, Marc Simz, Alexander Popov, The Blizzard nebo, jako obvykle, pár nových jmen. Už přestávám přemýšlet, kolik tranceových jmen se s každým pondělím a novými releasy objeví. Názory lidí, že trance umírá mi tak přijdou neuvěřitelně zcestné a dokazující, že daný člověk daný styl vůbec nesleduje a žije minulostí. I to Vám dokážeme s touto epizodou, která se v éteru objeví již v premiéře tento pátek od 18:00 !!!

Tracklist:
01. Eric Hakansson - Rise (John Waver Remix) [Trance All-Stars Records]
02. John Waver - Athene [Trance All-Stars Records]
03. John Waver - Hyperion (Energetic Mix) [Defcon Recordings]
04. John Waver - ID [Trance All-Stars Records]
05. tranzLift vs AiryBoy - 1989 (John Waver Remix) [Trance All-Stars Records]

Trance Set 2005

Nejspíše z nostalgie se chci s Vámi podělit o jeden starší setík, který byl vytvořen v programu Traktor Studio v roce 2005. Sestává se z dnes již klasických trancových hudebních děl. Setík pochází z dob už pro mě dávno minulých, kdy jsem byl jestě posedlí tím že budu jednou DJ. Ještě dodnes si vzpomínám, jak jsem si tento mix vypaloval do svého diskmena, či do radia s CD přehrávačem. 

Číst dál...

Atmo-set 2007

Tak aby toho nebylo málo. Udělal jsem do třetice ještě trošku jiný set. Složený převážně ze skladeb s pomalejším bpm. Atmosférické skladby jsou prokládány elektronickými skladbami. Set je trošičku kratší než obvykle z důvodu technické závady která vznikla při vytváření setu.

">http://anysite.com/anyfolder/mymusic.mp3{/play}

Číst dál...

 

Vítejte

Mé jméno je Jan Vávra a jsem člověk s mnoha tvůrčími koníčky. Již od dětství jsem byl fascinován tvořením téměř čehokoliv. Ať už to bylo vymýšlení vlastních melodií, textů, vytváření úrovní do starých konzolových či PC her, natáčení, focení, programování textových her a mnoho dalších kreativních aktivit. Bohužel čas je neúprosný a není neomezený, a mé koníčky se tak nakonec ustálily na tom, co zveřejňuji na tomto webu. Primárně se teď zaměřuji na programování v .NET a hudební tvorbou pod aliasem "John Waver".