Jan Vávra - Osobní stránky

John Waver - Mythologica EP

Během následujících dvou měsíců by mělo na labelu Beyond The Stars Recordings vyjít EP s názvem Mythologica. Jedná se o EP složené ze tří skladeb, kdy každý track je pojatý v trochu jiném stylu. První skladba je spíše klidnější a obsahuje několik melodických motivů. Druhý track je klasickým zástupcem upliftu s veselejší atmosférou a vzletnou melodií. Třetí skladba je pak zacílena na klubověji založenou část posluchačů, a tím se tak od ostatních skladeb na EP podstatně liší. No posuďte sami ...

John Waver & F1D0 - Inspired

Tento singl vznikal předlouhou dobu a výsledkem je velice pestrý sound se spoustou originálních prvků. Z tracku je cítit, že vznikal v různých obdobích a prošel si tolika upravami jako žádný jiný můj singl předtím. Release bude na domovském labelu Trance Allstar Recording společně s několika remixy od renomovaných autorů.

John Waver - Morpheus & Hyperion

Tak jsem po dvou měsicích opět otevřel odložený projekt - Morpheus. Trochu sem upravil sound a celkově se pokusil opravit tu spoustu chyb, kterých jsem tam natropil opravdu hodně. Skladba je již v 95% prefinalu možná se dočkáte i vokálu. Skladba vyjde opět v průběhu roku 2010. Nyní připravuji remix pack, sám sem velice zvědavý na remixy, které na tuto povedenou melodii vzniknou. Zájem o provedení remixu projevil skladatel <a href="http://www.myspace.com/nivayamusic">Nivaya</a>. Ve volném čase pracuji na upliftingovém mixu skladby Hyperion, zatim je to dost hrubé, ale stále se posouvám ke kýženému cíly. Techy remix je zatím pouze ve formě složitější smyčky, s velice povedenou basovou linkou, která sice melodii "zazdí" ale dodá tracku party feeling.

John Waver - Thunderstorm

S velikou radostí bych rád oznámil, že na labelu Trance All-Stars records, vyjde v druhém kvartále roku 2010 skladba Thunderstorm. Potvrzený remix je od skvělého producenta - Soundlifta, který je autorem několika trancových hitů, jako jsou například Lenda, Paradise Lost a mnoho dalších. Nepotvrzený remix je od skvělého producenta Thomase Coastlina, jehož skladby zazněly již ve většině nejoblíbenějších radioshow světových Djs. Po kliknutí na tlačítko celý článek si můžete poslechnout pár ukázek jak od potvrzených tak i od nepotvrzených producentů.

Číst dál...

 

Vítejte

Mé jméno je Jan Vávra a jsem člověk s mnoha tvůrčími koníčky. Již od dětství jsem byl fascinován tvořením téměř čehokoliv. Ať už to bylo vymýšlení vlastních melodií, textů, vytváření úrovní do starých konzolových či PC her, natáčení, focení, programování textových her a mnoho dalších kreativních aktivit. Bohužel čas je neúprosný a není neomezený, a mé koníčky se tak nakonec ustálily na tom, co zveřejňuji na tomto webu. Primárně se teď zaměřuji na programování v .NET a hudební tvorbou pod aliasem "John Waver".